Bahçelievler Korku Evi Ankara

 

Ankara’nın en nezih ilçelerinden biri olan Bahçelievler de korku evi sevenlere bir müjde Ankara’da en çok tercih edilen korku evlerinden Testere korku evi Ankara ilinde bulunan en nezih korku evlerinden biridir. Ankara da bulunan 3 şubemizden sonra Bahçelievler de yeni açılacak olan korku evimize hepiniz davetlisiniz. Korku evleri arasında en çok tercih edilenler arasında olmamızın sebebini 4 yılı aşkın olan tecrübemize borçluyuz. Korku evinden daha fazlasını vermek için Bahçelide olan korku parkourunu açmış bulunuyoruz. Korku denilince ilk akla gelenlerden biri olarak sizlere Gerçek korkuyu ve gerçek heyecanı yaşatmak için can atıyoruz

Korku Evi Etkinlikleri Nelerdir?

Korku evimizde birbirinden farklı onlarca etkinliğe katılabilirsiniz. Korku sevenlerin merakla beklediği bu etkinlikler saymakla bitmez aslında. Evlilik teklifimi ararsınız Sevgililer günü kutlaması mı? yoksa sevdiğiniz yarin doğum günü kutlamasını mı Bizleri bir organizasyon uzmanı olarak düşünebilirsiniz 4 yılı aşkındır olan tecrübemizle sizlere en uygun organizasyonu yapıp o anı unutulmaz kılabiliriz. Bahçelievler Korku Evi bütün bunları sizlere yaşatmak için bire bir hizmet veriyor. Yada tüm kutlamaları unutun Bir arkadaşınıza gıcık mı oluyorsunuz. Ona bir oyun oynayabilirsiniz. Korku evine getirip arkadaşınızı korkutup, onun videosu ile ona şantaj yapabilirsiniz. veya buna benzer başka bir düşünceniz varsa bizlere hemen Telefon: 0530 825 82 56 numaradan ulaşabilirsiniz. Ankara Korku Evi Ankara da bulunan diğer korku evleri hakkında sizlere detaylı bilgi verebilir. ücretsiz olarak birbirinden farklı korku evlerinin tanıtımını yapmanızı sağlayabilir.

Evden Kaçış Oyunu Varmıdır?

Tabiki oyunumuz sadece korku üzerine kurgulanmamıştır. dilerseniz korku üzerine olmayan sadece şifrelerle beyin jimnastiği yapabileceğiniz aktif korku evlerinin bilgisini alabilirsiniz. öyle ki söylenene göre evden kaçış oyunları korku evlerine göre daha çok beyin jimnastiği yapmanızı sağlamaktadır.

1 comment on “Bahçelievler Korku Evi Ankara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  ARA
 

Your browser is out of date. It has security vulnerabilities and may not display all features on this site and other sites.

Please update your browser using one of modern browsers (Google Chrome, Opera, Firefox, IE 10).

X