Kızılay Evden Kaçış Oyunu

Kızılay Evden Kaçış Oyunları Listesi

Kızılay üzerinde bir çok firma gibi bizlerde ilk başlarda Testere Korku Evi olarak Evden kaçış oyunu olarak başlamıştık bu sektöre. Daha sonra bir çok aktif hizmet veren firmalardan olduk. Kızılay da birbirinden farklı 5 adet oyunumuz bulunmaktadır. Bunlardan sırasıyla sizlere bahsedeceğiz. Korku evi sektöründe bu işte en iyilerden birisi olduk. Korku sektöründe bir numaralı duruma geldik. Testere Korku Evi Ankara üzerinde bir çok korku evinden daha iddalı durumdadır. Kızılay üzerinde aktif olarak hizmet veren 3 korku evinden birisidir. sizlerde bizlerden rezervasyon yaptırmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. korku sevenlere yep yeni hizmet vermekten memnuniyet duyarız

Kaç Yaşında Olmamız Gerekiyor
Korku evine girmek için en az 12 en çok 60 yaşında olmanız gerekmektedir.

Şartlar Neler
Korku evinde sağlık durumunuzun iyi olması astım panik atak ve kalp rahatsızlığınızın olmaması gerekmektedir.

Ücretlendirme Nedir
Ücretlendirmelerimiz sezonluk olarak değişmektedir Öğrencilere ve Askerlere bazı zamanlarda indirimler yapılmaktadır. daha detaylı bilgiye ( http://www.ankarakorkuevi.com/ankara-korku-evi-fiyatlari/ ) Adresinden ulaşabilirsiniz.

Size Nasıl Ulaşırım?
Bizlere telefon numaramızdan 7/24 ulaşabilirsiniz. ayrıca tam adres tarifimiz.
Çankaya Mahallesi Konur Sokak 27/7 Kızılay

Bahçelievler de Şubeniz Var mı?
Bahçelievler şubemiz yakın zamanda açılacaktır. onunla ilgili detaylı bilgilere aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz. ( http://www.ankarakorkuevi.com/bahcelievler-korku-evi/ )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  ARA
 

Your browser is out of date. It has security vulnerabilities and may not display all features on this site and other sites.

Please update your browser using one of modern browsers (Google Chrome, Opera, Firefox, IE 10).

X