Ekip Kaç Kişi Olmalı

Ekibiniz en az 2 en çok 8 kişi olmalıdır. Kişi sayısı oyundan alınacak eğlence için önemli faktörlerin başında gelmektedir. Bu nedenle oyuncu sayısı 8 kişiyi geçmemelidir.

Kimler Oynayamaz

Testere Odaları korku teması içerdiği için astım, panik atak, kalp rahatsızlığı olanlar ve hamileler için uygun değildir.

Oyun Ne Zaman Başlar

Grup olarak kapıdan girdiğiniz an oyun başlar. Fakat rezervasyon saatinizden erken geldiğinizde sizden önceki grup çıkmadıysa kapıda beklemek durumunda kalabilirsiniz.

Yaş Aralığı

Oyuncuların herhangi bir şekilde zarar görme ihtimali bulunmadığı için ilgili herkes için uygundur. Ancak 12 yaşından küçüklerin oyuna evebeynleri eşliğinde gelmesi gerekir..

Sakin Olun

Oyun süresinde şiddet,zorlama yada güç gerektirecek aktivite bulunmamaktadır.Bu nedenle çevreye zarar vermemenizi rica ederiz. Aksi taktirde doğacak zarar ve hasardan oyuncular sorumlu olacaktır.

Kamera Kullanmayın

Mekan içerisinde video kaydı almak ve fotoğraf çekmek yasaktır.(Oyunu deşifre edecek görüntü ve bilgi)

Rezervasyon

Rezervasyon yaparken iletişim bilgilerinizi yazmamanız durumunda rezervasyonunuz geçersiz sayılacaktır. Rezervasyon iptallerinizde 1 gün önceden bilgi vermenizi rica ederiz..

Her Şey Sizin İçin

Sizleri kameralar ile izliyor ve dinliyor olacağız; isteğiniz halinde oyunu durdurabilirsiniz. Ama oyuna tekrar devam edemeyeceğinizi hatırlatırız.

  ARA
 

Your browser is out of date. It has security vulnerabilities and may not display all features on this site and other sites.

Please update your browser using one of modern browsers (Google Chrome, Opera, Firefox, IE 10).

X